כל שליחות

 
 

חברת קונקורד הוקמה בשנת 1997, ומאז הפכה לחברת השליחויות המובילה בחיפה ובקריות בתחום הדיוור המהיר. החברה מספקת פתרונות שילוח, דיוור ושירותי עזר משפטיים כוללים ומגוונים לבתי עסק וללקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ והעולם.

לסמוך על השליח
עובדי חברת קונקורד נבחרים על פי קריטריונים מחמירים של איכות, מקצועיות, יחסי אנוש ושירותיות במטרה לספק ללקוח את השירות האמין, הבטוח והאדיב ביותר. השליחים שלנו יביאו את המשלוח ליעדו שלם ובטוח, תוך עמידה בלוחות הזמנים ללא פשרות.
העובדים שלנו נותנים יחס אישי ושירות מכל הלב – אמור לנו מה הבעיה ואנחנו נמצא לך פתרון!

מערך המחשוב המתקדם ביותר
מערך המחשוב של החברה מאפשר ללקוחותינו לעקוב בזמן אמת אחר כל שליחות נכנסת או יוצאת. כי שקיפות היא חלק מאיכות השירות עבורנו. 

בתנועה אליך
מבחר השירותים של קונקורד שליחויות הינו מגוון ומקיף וכולל שליחויות, הובלות ברכב ובמשאית, חלוקה מדלת לדלת, סבבי בנקים ודואר, משלוחי גוביינא ומסירות משפטיות. בכל אחד מהתחומים הללו, אנו הראשונים לספק לכם פתרונות יעילים ומקצועיים במהירות.

כל משלוח, מתי שצריך
מגוון השירותים של קונקורד נחלקים על פי מהירות התגובה הנדרשת ועל פי גודל המשלוח: שירות מהיום להיום, משלוחי אקספרס, משלוחים בהולים ועוד.

על שירות ועל מהירות
העמידה בזמנים שנקבעים עם הלקוח היא ערך עליון בפעילותה של קונקורד. אם לא הגענו בזמן – אתם לא משלמים לנו!

הלקוחות המרוצים
בזכות המהירות, השירות ואיכות העבודה, רבים בוחרים בשירותי השליחות של קונקורד. עם לקוחותינו נמנים: קבוצת יוניליוור ישראל, טמבור, בית החולים זיו בנהריה, קוקה קולה, דור גז החדשה, דור כימיקלים, תמ"י ועוד מאות לקוחות מרוצים.

קונקורד מתחייבת לשירות המהיר ביותר בחיפה ובקריות.

  קונקורד - שירותי שליחים, דיוור מהיר ושירותי עזר לעו"ד


קונקורד - שירותי שליחים ודיוור מהיר


שירותי שליחויות לעו"ד
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר